million pharma 33 года

Ник на форуме: millionpharma1711162119

Блоги

Купить HepBest (Vemlidy) | Цена препарата

Автор: million pharma 23.12.2017

Тенофовир также используется для лечения хронического (долгосрочного) ВГВ у взрослых и детей в возрасте 12 лет и старше. Тенофовир относится к классу лекарств, называемых ингибиторами обратной транскриптазы нуклеозидов (НИОТ). Он работает, уменьшая количество ВИЧ и HBV в крови.

...
mhp.su

Купить HepBest (Vemlidy) | Цена препарата.

Купить Софосбувир

Автор: million pharma 08.12.2017

За правилно дозиране и продължителност на лечебния курс се посъветвайте с лекаря, който назначава лекарството, изхождайки от индивидуалните особености на пациента.Тази информацията е само за общо- образователни цели и не представлява медицинска или фармацевтична препоръка.
Преди да започнете терапия се консултирайте с вашия лекар
Sofosbuvir се използва за лечение на хроничен хепатит С
Hepcinat (Sofosbuvir) e най- новото лекарство, разработено от индийската компания Natco Pharma Ltd. Hepcinat (Sofosbuvir) е иновативен продукт на високотехнологично оборудване, в съответствие с всички необходими стандарти и изисквания.
Лечението с Hepcinat (Sofosbuvir) се прилага в комплекс с безинтерферонова терапия в почти всички водещи клиники по целия свят.Това лекарство е преминало през много лабораторни и клинични проучвания,при които показва много добри резултати. Ефективността му при първия генотип на вируса е 94% !Лекарите са постигнали най-добри резултати, когато са използвали комбинацията Sofosbuvir + Daklatasvir ,която е най-ефективна за лечението на HCV. Индекса в клиничните проучвания е достигнал до 100% дори при пациенти с чернодробно заболяване ,както и при такива с трети генотип.Проблемът е най-вече в тяхната покупка, тъй като те не са на свободния пазар и са много скъпи!Да закупиш Hepcinat (Sofosbuvir) е доста трудно в България.Това обаче можете да направите в нашия онлайн – магазин. На сайта ни можете да поръчате Hepcinat (Sofosbuvir), чиято цена е най-ниската в интернет. Резултатът ще надмине Вашите очаквания.

...
mhp.su

Купить Софосбувир, Даклатасвир с доставкой из Индии | MHP цена

Купете анти ракови наркотици онлайн

Автор: million pharma 08.12.2017

Million Health Pharmaceuticals се занимава с противоракови лекарства, купуват хепатит С Медицина в Индия, ХИВ наркотици онлайн, Индия цена + 91-9940472902.

https://mhp.su/

 

...
millionpharma.bg

MHP -Купете анти ракови наркотици онлайн, хепатит C наркотици, ХИВ наркотици онлайн Индия, цена, Индия

LIPAGLYN 4 mg -MHP

Автор: million pharma 25.11.2017

Lipaglyn это лекарственный препарат , используемые для лечении сахарного диабета 2 типа.

Saroglitazar назначался в дозе 4 мг в день, в соответствии с утвержденными руководящими принципами, для пациентов с сахарным диабетом 2 типа и имеющий гипертриглицеридемии (уровень триглицеридов в сыворотке крови> 150 мг / дл). Пациенты получали лечение в качестве номинальной стандартной медицинской помощи и никакого эксперимента не было сделано в отношении любого пациента. Только данные пациентов со значениями до и после лечения по глюкозы в плазме натощак, после приема пищи глюкозы вплазме и HbA1c и сыворотки липидного были взяты в исследование. Наши базы данных показывают , что с ноября 2013 года , 74 пациентам назначали saroglitazar, из которых 37 пациентов были потеряны для последующего наблюдения или, последующие ожидаются. Три пациента имели недостаточные данные и не были приняты для изучения. Общее количество данных пациентов , проанализированных в исследовании было 34. гипогликемической терапии была изменена у 19 пациентов , у которых уровень сахара в крови уровни были значительно выше, в мнении лечащего врача, на исходном уровне. Из 34 пациентов, у 25 пациентов были на статинами, т.е. либо аторвастатин 10 мг в день или, rosuvastatin10 мг ежедневно. Пациентов данные были собраны из авторов клиники баз данных.Соединенный двустороннее распределение т было сделано для сравнения средних непрерывных переменных. 

https://mhp.su/products/lipaglyn-4-mg-

...
mhp.su

LIPAGLYN 4 mg

Velasof курс на 12 недель - MHP

Автор: million pharma 23.11.2017

Velasof представляет собой сочетание velpatasvir 100мг + софосбувир 400mg. Velasof представляет собой комбинацию двух препарата для лечения гепатита С. Это вводят в виде однократной суточной таблетки, содержащей вирусный velpatasvir ингибитор NS5A и софосбувир, ингибитор нуклеотидную вирусной РНК-полимеразы. Это первое лечение, которое работает для всех генотипов, и берется целиком в рот. Одиночный режим таблетка используется для взрослых с генотипом 1-6 хронический вирус гепатита С (HCV) инфекцией с pangenotypic активностью.

...
mhp.su

Velasof курс на 12 недель

Тэги velasof